Відбувся Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги

понеділок, 28 Тра 2012 15:31
Коментування вимкнуто

КИЇВ – 25 травня 2012 року. Цього дня відбувся вже третій Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, започаткований у 2010 році Асоціацією правників України.

Цього року ініціативу АПУ підтримали також і профільні громадські організації: Асоціація адвокатів України, Союз адвокатів України, Рада адвокатів України, Міжнародний фонд «Відродження», Українська Гельсінська спілка з прав людини та Українська фундація правової допомоги, Київська міська Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури, а також велика кількість юридичних фірм та адвокатських об’єднань.

Проведення такого заходу мало на меті не лише дієво допомогти тим, хто потребує допомоги адвокатів, проте не має достатніх коштів на її оплату, але й залучити більшу кількість юридичних фірм та адвокатських об’єднань до надання правової допомоги.

Ініціатива передбачала надання в цей день адвокатами правової допомоги малозабезпеченим особам, громадським, благодійним та іншим неприбутковим організаціям, а також суб’єктам малого підприємництва.

Детальніша інформація про проведення Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги разом з відповідним звітом буде оприлюднена у черговому випуску журналу «Вісник Асоціації правників України».

Коментарі і пінг зараз закриті.